TASARIM

Daha renkli ve daha duyarlı vizyonumuzla dünyanın geleceğine değer katmaya devam ediyoruz.

Tekstilin Geleceği

Sahip olduğumuz teknoloji, uzmanlık, gelişmiş üretim yetenekleri ve etkin tedarik zinciri yönetimi sayesinde dünyanın önde gelen perakendecilerine, yüksek kaliteli kumaşlar ve konfeksiyon ürünleri sunuyoruz.

Kadın ve erkek örme dış giyim konusunda müşterilerine tasarım, kumaş Ar- Ge ve rekabetçi fiyatlar ile hizmet veren DEXXTEX, yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Bu kapasite her geçen gün artmakta ve çok çeşitli ürün gamlarında hizmet verilebilmektedir.

Yeni Nesil Kumaşlarımızı Keşfedin

Kurumsal olarak benimsediğimiz inovasyon, sosyal sorumluluk ve sürekli gelişim ilkelerinden hareketle geleceğin kumaşlarını geliştirmeye devam ediyoruz. Günlük giyimden iş giysilerine, yarı-resmi kıyafetlerden performans giysilerine, örgü kumaşlar günümüz tekstil endüstrisinin vazgeçilmezidir. Farklı kalınlıklara, desen, renk ve örgü tekniklerine sahip çok çeşitli kumaşları sürdürülebilir yöntemlerle üreterek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

DEXXTEX olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini derinlemesine bilen deneyimli müşteri ilişkileri ekibimiz, koleksiyon ve numune aşamasından, imalat hazırlık ve süreçlerinin takibinden, kalite kontrol ve sevkiyata kadar her aşamada yakın iletişim ile doğrudan hizmet vermekteyiz.