TEKSTİL VE KONFOR

Son moda tasarımlar için ayrıcalıklı kumaşlar.

Konfor kişilerin yaşam alanlarında kolaylık sağlayan rahatlık anlamına gelmektedir. Kişiler artık aktivite sırasında olsun, dinlenme esnasında olsun sürekli rahat olmayı tercih etmektedirler.

DEXXTEX, kurulduğu günden bu yana farklı yapılara sahip çeşitli kumaş çeşitlerini pazara sunmaktadır.

DUYUSAL KONFOR

Rahat ve nazik dokunuş

Duyusal anlamda hissettiğimiz konfor tenimizin kumaşlar ile teması sırasında kişiye hissettirdiği duygulardır.

Tekstil malzemesinin kişiye kaygan, pürüzlü, yumuşak, sert, ıslak, kuru, sıkıcı veya nemli gibi hisler uyandırması duyusal konfora örneklerdir.

Tekstil materyalinin kişilerde bıraktığı bu his kumaşın yapısına, kullanılan ham maddesine en son gördüğü bitim işlemlerine bağlıdır.

Tekstil sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemizle müşteri ilişkileri yönetimi, üretim ve araştırma konularında en iyi uygulamaları sağlıyoruz.

Şirketimizde yaptığımız yatırımlar ve kalite standartlarımız sonucunda ağırlıklı olarak Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da sektörün önde gelen firmalarına ihracat yapmaktayız.Önemli hazır giyim markaları ile iş birliği yaparak üretim kapasitemizi her geçen gün artırıyoruz.

ESTETİK KONFOR

Yeni trendleri yakalayın

Estetik konfor; tekstil malzemesinin istenilen özellikte ve beğenilen bir şekilde olması durumudur.

Estetik konfor kişinin psikolojik olarak aldığı malzemenin uyum ve düzeninden olumlu etkilemektedir. Bir giysi için istenen tasarımda, bedene uygun dikilmiş veya bir örtü için muazzam kesilmiş, bir baskı için modaya ait renk uyumunu yakalamış gibi örnekler estetik konfor için verilebilir.

DEXXTEX, müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre aktif spor giyime uygun çeşitli örme ve dokuma kumaş kaliteleri geliştirir ve üretir.

DEXXTEX Tekstil, günümüzün aktif spor giyim taleplerini yakından takip etmekte ve bu doğrultuda üretim ve Ar-Ge faaliyetlerine devam etmektedir.

Yıllar içinde spor giyim sektörünün en ince detayları ile oluşturulmuş geniş bir örgü ve dokuma kumaş yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İstanbul'daki merkez ofisimizde tüm ürün yelpazesinden oluşan geniş bir show-room müşterilerimizin hizmetindedir.